Kurs „Diagnostyka ANA w teorii i praktyce”

Jedna z firm działających na rynku Diagnostyki Laboratoryjnej zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu „Diagnostyka ANA w teorii i praktyce”.

Zapisy na kurs rozpoczęły się od 3.04.2017r. Koniec zaplanowano na dzień 30.06.2017r. w tym czasie trzeba zapoznać się z materiałami dydaktycznymi oferowanymi na platformie pod adresem: http://akademia.euroimmun.pl/

Po zdaniu pozytywnie egzaminu diagnosta otrzyma aż 40 punktów edukacyjnych!

Kurs prezentuje treści przydatne w codziennej pracy diagnostów laboratoryjnych i lekarzy, ukazując, jak ważna dla procesu stawiania diagnozy i leczenia pacjentów jest ich współpraca. Są to: artykuły, zdjęcia preparatów immunofluorescencji, analizy przypadków klinicznych, przykładowe wyniki badań oraz materiały dodatkowe: schematy, rekomendacje, publikacje naukowe. Kurs składa się z 4 modułów:

  1. Wprowadzenie do chorób reumatycznych;
  2. Immunofluorescencja pośrednia – złoty standard w diagnostyce ANA w oparciu o rekomendacje ACR;
  3. Charakterystyczne typy fluorescencji ANA;
  4. Ciekawe przypadki kliniczne – opis przypadku, wyniki badań, znaczenie dialogu diagnosta laboratoryjny–lekarz.

 

Przed przystąpieniem do kursu należy wnieść opłatę w wysokości 150 zł. 100zł z ceny kursu od każdego użytkownika zostanie przekazane na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wspierającej działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei”. Dane potrzebne do wykonania przelewu otrzymamy w mailu automatycznym po zalogowaniu.

 

POWODZENIA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *